Spitali 1
Spitali 2
Spitali 3
Spitali 4
Spitali 5
Onkologjiku
Farmacitė
Shėrbimi i Statistikės
Spitali 5 - Neurokirurgjia


Numrat e urgjencės
  

 

  Spitali 1 - Sėmundjet

                  e brendėshme

 

  

  Spitali 2 - Kirurgjia

 

  

  Spitali 3 - Pediatria

 

  

  Spitali 4 - Infektivi

 

  

  Spitali 5 - Neuro-Psikiatria

 

  

  Onkologjiku

 

  

  Spitali ushtarak

 

      • (04) 355977
      • (04) 325769

 

 


Aplikimi DICOM Viewer

Aplikimi DICOM Viewer ju mundėson shikimin e imazheve tė pėrftuara nga teknikat imazherike dixhitale qė krijojnė imazhe dixhitale (si echo, skaner etj.), duke ju lejuar tė menaxhoni ndriēimin, ngjyrėn, zmadhimin etj. Klikoni shigjetėn nė vijim pėr tė shkarkuar dhe instaluar aplikimin   

  

 


                                                     

 

 

 

               Qendra spitalore Universitare

                         Nene Tereza

 

 
 

 

  Pėrditėsimi i fundit - mė  22.11.2011

 

 

Pėrdoruesi


Fjalėkalimi

 

 

Keni harruar Fjalėkalimin? Ju lutemi klikoni kėtu pėr Fjalėkalimin e ri.

 

Klikoni kėtu pėr t'u Regjistruar!

 

 Shėrbime

Spitali 1

 

 

Spitali 2

 

 

Spitali 3

 

 

Spitali 4

 

 

Spitali 5

 

 

Spitali Onkologjik

 

Lorem ipsum dolor

 

Lorem ipsum dolor

   Qendra Spitalore Universitare "Nene Tereza" 2004,Te gjitha te drejtat e rezervuara